Luxusní vegetariánské restaurace

Luxusní vegetariánské restaurace

Být vegetariánem na Taiwanu je opravdu lehké. Nejenom, že v téměř každé restauraci můžete požádat o vytvoření nemasového jídla z původně masového (a většinou vám i adekvátně sleví nebo přidají nějakou jinou ingredienci), ale máte i na výběr širokou škálu restaurací vegetariánských, kde se najíte od 30NT až po několik tisíc NT (od 20kč až po tisíce kč).

S kamarádkou jsme se rozhodly jednu z těch luxusnějších vyzkoušet a opravdu to stálo za to. Obě jsme si daly „zimní menu“, které vyšlo na jednu osobu lehce pod 1000NT. I přesto, že jsme přišly krátce před zavírací dobou (to bylo asi naše jediné štěstí, protože restaurace byla, až na jeden stůl, plná), se nám obsluha skvěle věnovala. Dostaly jsme přiděleného „osobního“ číšníka, který nám vždycky vysvětlil, co to vlastně jíme, a případně i proč se ty ingredience spolu kombinují.

 


One Response »

  1. Ahoj,ja delam michana skvoorejce z bileho tofu. Pridam kurkumu pro barvu. Nejdulezitejsi chutova prisada cerna sul. Ta prida tu spravnou vajecnou chut. Dik za inspiraci.M

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *